LAZER EPİLASYON İŞLEMİNİN ÖNCESİ VE SONRASI

8 Haz

lazer epilasyon işlemi yaptırmaya karar verdiyseniz uygulama öncesinde epilasyon uygulayacağınız bölgede en az yirmi gün içinde kıl alımı yapmamalısınız. Lazer epilasyon sonrasında uzayan kılları yüzde makas ile vücutta jilet ile kısaltmanız gerekmektedir. Lazer epilasyon işlemi yaptırmak istediğinizde iki hafta öncesinden itibaren güneşe çıkmamalı veya solaryuma girmemelisiniz.

Lazer epilasyon işlemi sonrasında hassas cilde sahip olan kişilerde hafif kabarıklıklar ve kızarıklıklar oluşabilmekte bunun için paniklemenize gerek olmamakla birlikte bu durum cilt hassasiyetinize göre değişim gösterse de 1 saat ile 1 gün arasında tamamen geçmektedir. lazer epilasyon işleminden hemen sonra ılık duş almanızın bir sakıncası yok. Fakat cildi tahriş edecek kese vb. şeylerden bir hafta kadar bir süre uzak durmanızda yapılan işlemin sonucu açısından önemli. Lazer epilasyon sonrasında en az 3 gün güneşe çıkmamanız gerekmektedir.

Merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir site http://www.lazerline.com.tr.Lazer epilasyon işleminden sonra hafifçe uzayan tüyler kendiliğinden döküleceği için müdahalede bulunmamalısınız. Eğer nemlendirici kullanırsanız cilt normalleşir ve dökülme çok daha hızlı olur.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: